Інформаційна лінія
0 800 33 24 12
Вхід

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Вигравайте комплексні квитки на розваги ВДНГ для всієї сім’ї з Mastercard»

1.    ЗАМОВНИК, ВИКОНАВЕЦЬ ТА ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР АКЦІЇ
1.1.    Замовником  Акції є Представництво Mastercard Europe SA в Україні (далі – «Замовник»), що знаходиться за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.
1.2.    Виконавцем Акції є ТОВ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (далі – «Виконавець»), що знаходиться за адресою: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2.
1.3.    Технічним Партнером Акції є ТОВ «ФРІ БРЕНД» (далі – «Технічний Партнер»), що знаходиться за адресою Україна, 04050, м Київ, вул. Миколи Пимоненка, 13К, офіс 3.
Для проведення Акції Замовник та/або Виконавець мають право залучати третіх осіб. 

2.    УЧАСНИКИ АКЦІЇ
2.1.    Брати участь в Акції можуть дієздатні фізичні особи-громадяни України, а також іноземні громадяни та особи без громадянства, які в установленому законом порядку отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків України (далі – «РНОКПП»), а також громадяни України, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття РНОКПП, за умови наявності відповідної відмітки у паспорті/id-картці, котрим на момент участі в Акції виповнилося 18 років (далі – «Учасник» або «Учасники»), які є держателями будь-яких карток платіжної системи Mastercard® (надалі – «Картка/Картки»).
2.2.    Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник/Виконавець/Технічний Партнер Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
2.3.    Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
2.3.1.    особи, які не виконали умови цих Правил;
2.3.2.    особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником/Виконавцем/Технічним Партнером; 
2.3.3.    чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в підпункті 2.3.2. цих Правил.

3.    МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
3.1.    Акція проводиться на всій території України, за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.
3.2.    Період проведення Акції триває з 01 серпня 2020 року по 15 вересня 2020 року включно (далі – «Період Акції») та складається з 2 (двох) етапів:
3.2.1.     1-й етап з 01 серпня 2020 року по 16 серпня 2020 року включно;
3.2.2.     2-й етап з 17 серпня 2020 року по 15 вересня 2020 року включно.

4.    ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ
4.1.    Інформування про Правила Акції та зміни/доповнення до них здійснюють на веб-сайті bilshe.mastercard.ua (далі – «Сайт») та за телефоном Гарячої лінії 0 800 33 24 12 (цілодобово).
4.2.    Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом усього Періоду Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил. 
Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, то вважається, що такий Учасник погодився зі змінами до Правил.
4.3.    Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Замовника/ Виконавця/Технічного Партнера, будь-який етап цієї Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані виходом з ладу Сайту внаслідок дії шкідливих програм, несправностями у мережах зв’язку, несанкціонованим втручанням в роботу веб-сайту Акції, технічними несправностями Сайту або з будь-якої іншої причини, яка знаходиться поза межами контролю Замовника та яка впливає на виконання, безпеку, достовірність визначення результатів та/або належне проведення Акції, Замовник може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними в рамках Акції будь-які реєстрації, проведені транзакції тощо.

5.    УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
5.1.    Для участі в Акції необхідно:
5.1.1. Бути зареєстрованим на Сайті або протягом Періоду Акції здійснити Реєстрацію на Сайті. Під Реєстрацією мається на увазі виконання наведених нижче дій у такій послідовності:
5.1.1.1. заповнення на Сайті відповідної реєстраційної форми;
5.1.1.2. створення облікового запису на Сайті після реєстрації;
5.1.1.3. реєстрація щонайменше однієї Картки на Сайті (максимальна кількість Карток до реєстрації одним Учасником не може перевищувати 10 (десяти) одиниць).
5.1.2. Протягом Періоду Акції накопичити, використовуючи Картку, для чого здійснити оплату товарів/послуг у торговельно-сервісній мережі/ мережі Інтернет на суму від 50,00 грн. (п’ятдесяти гривень 00 копійок)  одним чеком або оплатити проїзд за допомогою Картки в громадському транспорті м. Києва (метрополітен, фунікулер, швидкісний трамвай) (надалі — «Транзакція»). Кожна така Транзакція дорівнює 1 (одному) балу.
За кожну Транзакцію, здійснену за допомогою смартфона або смарт-годинника, а також Транзакцію під час оплати проїзду за допомогою смартфона або смарт-годинника у громадському транспорті м. Києва (метрополітен, фунікулер, швидкісний трамвай) Учаснику Акції нараховують 2 (два) бали. 
5.1.3. Обміняти накопичені 10 (десять) балів на можливість взяти участь у Акції (далі – «Обмін балів»). Обмінювати бали можна необмежену кількість разів. Кожен такий Обмін балів підвищує шанс на можливість отримання Заохочення Акції. Під час Обміну балів Учасник Акції надає пряму згоду на участь в Акції, передачу та обробку своїх персональних даних з метою виконання умов Акції, а також підтверджує свою безумовну згоду з Правилами.
5.2.    Дані про всі Обміни балів автоматично заносяться до бази даних (далі – «База Акції»). База Акції містить дані про дату Обміну балів, а також інші дані Учасника, визначені Замовником. Після визначення Переможців першого етапу Періоду Акції База Акції анулюється та дані про Обмін балів накопичуються спочатку. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Технічний Партнер.
5.3.    Не відповідають умовам Акції:
-    операції, які було здійснено до 00:00 год. 01 серпня 2020 року та після 23:59 год. 15 вересня 2020 року за київським часом;
-    перекази коштів з рахунку Картки на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб;
-    операції з оплати дорожніх чеків та (або) лотерейних білетів;
-    операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
-    операції з отримання готівки у будь-який спосіб;
-    операції з використанням будь-яких інших карток, окрім Картки.
5.4.    Замовник/Виконавець мають право усунути будь-кого з Учасників від участі в Акції у разі виникнення сумнівів у виконанні таким Учасником умов цих Правил або в разі порушення Учасником цих Правил. 

6.    ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ
6.1.    Заохоченнями Акції є:
6.1.1. Комплект з 2 (двох) комплексних квитків «Літо на ВДНГ» - 20 штук (далі – «Заохочення»). 
*Під Комплектом з 2 (двох)комплексних квитків «Літо на ВДНГ» мається на увазі 2 (два) електронних квитки у вигляді файлу у форматі PDF та/ або JPEG, кожен із яких надає можливість його пред'явнику обміняти електронний квиток на послуги з організації відпочинку та розваг на відповідних локаціях ВДНГ (Національний комплекс "Експоцентр України"), що знаходиться за адресою: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1 (надалі – «Квиток»). 

Термін дії Квитка -  до 30 вересня 2020 року включно.

До Квитка входить:
Велопрокат Veliki.ua: 1 година прокату, 1 велосипед.
Прокат електротранспорту «Цитрус»: 15 хвилин, 1 вид маленького транспорту.
Мотузковий парк Sky Park: 1 траса.
Парк гойдалок Kacheli: 1 вхідний квиток.
Сферичний кінотеатр Teleport360: 1 вхідний квиток у кіно.
Басейн Pirs39: 1 година тільки в будні дні.
Тропічна ферма «Планета Метеликів»: 1 вхідний квиток.
Контактний зоопарк Animal Park: 1 вхідний квиток.
Батутна арена Kid City: 20 хвилин.
Лазертаг Ganz: 1 гра.
Трек радіокерованих автомоделей Eco Track: 10 хвилин.
Дитячий smart-майданчик «Лемурашник»: пів дня тільки в будні дні (кількість годин потрібно уточнювати під час активації Квитка).

Квиток дає право на одноразове відвідування однією особою відповідної локації, що входить до складу Квитка.
Квиток дає право відвідувати всі вищезазначені локації тільки в день активації такого Квитка. 
Графік роботи локацій, які входять до складу Квитка, зазначений на сайті https://vdng.ua/ua/categories.
Квиток можна використати в електронному або в роздрукованому вигляді, пред’явивши його на касі відповідної локації, що входить до складу Квитка.
6.2.    Загальний фонд Заохочень обмежений і становить вартість та кількість, що вказана в п.6.1. Правил.
6.3.    Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну й поверненню не підлягають.
6.4.    За весь період Акції Учасник Акції може отримати 2 (два) Заохочення (по 1 (одному) Заохоченню за кожний з етапів Періоду Акції).
6.5.    Відповідальність Замовника та Виконавця обмежується вартістю та кількістю Заохочень, вказаних в п.6.1. Правил.
6.6.    Заохочення мають бути призначені для особистого використання та не можуть мати ознак рекламного чи комерційного замовлення.
6.7.    Характеристики Заохочень визначаються на розсуд Замовника/Виконавця. 
Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень, що зазначені (можуть бути зазначені) на Сайті та/або в рекламних матеріалах про Акцію, які будуть поширюватись, а також враження від використання таких Заохочень, можуть не в повній мірі відповідати очікуванням Переможця Акції.
6.8.    Замовник/ Виконавець не несуть відповідальності за подальше використання Заохочень після їх одержання, за неможливість скористатись Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Заохочень.
6.9.    Відповідальним за оподаткування вартості Заохочень відповідно до чинного законодавства України є Виконавець. 
6.10.    Замовник залишає за собою право збільшити/змінити фонд Заохочень, або включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявних Заохочень. 
6.11.    Переможець, отримуючи Заохочення, усвідомлює, що:
-    таке Заохочення є доходом такого Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;
-    отримання Заохочення може вплинути на умови отримання Переможцем державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.
Переможець самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Заохочення, а також йому відомо про наслідки таких дій. Замовник/Технічний партнер/Виконавець не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем додаткового блага (доходу), такого як Заохочення.

7.    УМОВИ Й ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ
7.1.    Технічний Партнер надає Виконавцю Базу Акції в закодованому вигляді, що унеможливлює доступ до персональних даних Учасників з боку Виконавця, на наступний день після завершення відповідного етапу Періоду Акції.
7.2.    Визначення Переможців проводить Виконавець на основі Бази Акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки в наступні дати:  
-    18 серпня 2020 року визначаються 10 Переможців, кожен із яких здобуває право на отримання 1 (одного) Заохочення; 
-    17 вересня  2020 року визначаються 10 Переможців, кожен із яких здобуває право на отримання 1 (одного) Заохочення.
Під час кожного визначення Переможців визначаються 10 (десять) резервних Переможців (надалі за текстом – «Резервні переможці») з Учасників Акції, що виконали умови Акції, у разі неможливості вручення та/або відмови від нього основного Переможця.
7.3.    За результатами визначення Переможців та Резервних переможців складається протокол, який підписується комісією Виконавця (надалі – «Протокол»).
7.4.    Протягом 1 (одного) банківського дня з дати відповідного визначення Переможців та Резервних переможців Технічний Партнер надає Виконавцю перелік знеособлених мобільних номерів телефонів Переможців та Резервних переможців, а саме номери телефонів, які були вказані при реєстрації на Сайті, а також інші дані, необхідні для виконання умов цих Правил Виконавцем. 
7.5.    Виконавець зв’язується з Переможцями за номерами телефонів, наданих Технічним Партнером, з метою інформування Переможців про їхню перемогу в Акції, отримання усної згоди Переможців Акції на отримання Заохочень та інформування про умови отримання Заохочень. Кількість спроб зв’язатися з Переможцями не може бути більше, ніж 3 (три) дзвінки протягом 1 (одного) робочого дня, що здійснюються в період з 9:00 год. до 18:00 год. 
7.6.    Для отримання Заохочення Переможцю необхідно протягом 1 (одного) банківського дня від дня, коли його буде проінформовано про перемогу в Акції у порядку, визначеному п. 7.5. цих Правил, надати Виконавцю згоду на обробку своїх персональних даних з метою подальшої сплати податків та надіслати Виконавцю скан-копії своїх документів на електронну адресу mastercard@adsapience.com:
-    паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи)/id-картки; 
-    довідки про присвоєння податкового номера (РНОКПП), окрім випадку, коли Переможець через свої релігійні переконання відмовився від отримання РНОКПП, про що має відповідну відмітку в паспорті/id- картці).
У разі невиконання Переможцем цих умов з причин, які не залежать від Замовника/Технічного партнера/Виконавця, Переможець втрачає право на отримання Заохочення та йому не сплачується будь-яка компенсація. У такому випадку право отримати Заохочення переходить до відповідного Резервного переможця.
7.7.     Виконавець забезпечує вручення Переможцям Заохочень протягом 1 (одного) банківського дня з моменту отримання від кожного з Переможців копій документів, вказаних в п.7.6. Правил, а також згоди на обробку його персональних даних. Заохочення надсилається електронним листом у вигляді файлу у форматі PDF та/ або JPEG на електронну адресу Переможця. Підтвердженням отримання відповідним Переможцем Заохочення є факт відправки електронного листа із Заохоченням з електронної адреси Виконавця, зазначеної у п. 7.6. цих Правил.
7.8.    У разі невиконання Переможцем Акції вимог цих Правил, Переможець Акції втрачає право на отримання Заохочення та йому не сплачується будь-яка компенсація. У такому випадку право отримати Заохочення переходить до відповідного Резервного переможця.
7.9.    У разі відсутності у Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Заохочення, можливості/бажання отримати Заохочення з причин, які не залежать від Замовника/Виконавця/Технічного партнера, Резервному переможцю не сплачується будь-яка компенсація. У такому випадку право отримати Заохочення перейде до наступного Резервного переможця.
7.10.    Замовник/Технічний партнер/Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями і прав на одержання Заохочення. 
7.11.    Замовник/Технічний партнер/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість вчинення передбачених цими Правилами дій, спрямованих на реалізацію Акції через продовження або посилення обмежувальних заходів, введених рішеннями органів державної влади та/або місцевого самоврядування, у тому числі, тих, що спрямовані на боротьбу з епідеміями, пандеміями, тощо. У цьому випадку Замовник може прийняти рішення про відтермінування Акції або зміну її умов, включаючи умови щодо порядку та строків вручення Заохочень, повідомивши про це Учасників Акції у порядку, передбаченому Розділом 4 цих Правил. 
Замовник/Технічний партнер/Виконавець звільняються від відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Технічного партнера/Виконавця обставини стосовно залучених ним третіх осіб.
7.12.    Замовник/Технічний партнер/Виконавець не відповідає за будь-які витрати Переможців, пов’язані з подальшим використанням Заохочень.
7.13.    Замовник/Технічний партнер/Виконавець не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку та мережі Інтернет під час проведення Акції, внаслідок яких Переможці не були повідомлені/були несвоєчасно повідомлені про перемогу в Акції та/або також не отримали/несвоєчасно отримали Заохочення.

8.    ІНШІ УМОВИ
8.1.    Порушення Учасником Акції цих Правил або відмову Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважають відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочення, водночас така особа не має права на одержання від Замовника/Технічного партнера/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
8.2.    У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення ухвалює Замовник. Рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.3.    Замовник/ Технічний партнер /Виконавець не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочень, не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання Заохочень, не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. 
8.4.    Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи тоталізатором.
8.5.    Ці Правила - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Замовником, Технічним партнером, Виконавцем та/або залученими Виконавцем третіми особами та Учасником Акції щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Правил, здійснюючи Реєстрацію та фактично беручи участь в Акції. Учасник здійснює Реєстрацію й бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладенням письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.
8.6.    Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції, у порядку, вказаному в п. 8.5. Правил, визнає та надає згоду на надання Замовнику/Виконавцю/Технічному Партнеру та залученим ними третім особам своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, серії та номеру паспорта громадянина України, дати й найменування органу, що видав паспорт громадянина України/id-карти. Здійснивши Реєстрацію, Учасник надає добровільну та безумовну згоду на розміщення власного прізвища, імені та по батькові як Переможця Акції на Сайті, а також соціальних мережах. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Замовнику/Виконавцю/Технічному Партнеру та залученим ними третім особам право на опрацювання його персональних даних з метою забезпечення участі в Акції та вручення Заохочення, в тому числі з метою утримання та сплати податків і зборів. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує і несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані є добровільно наданими. Учасник може відкликати свою згоду на опрацювання персональних даних, надіславши Виконавцю письмовий запит на адресу, вказану у цих Правилах, але при цьому він втрачає право на участь в Акції/отримання Заохочення.
8.7.    Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцем Заохочення з вини самого Переможця;
- інші обставини, які не залежать від Замовника/Виконавця.
8.8. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Замовник/Виконавець/Технічний Партнер не зобов’язані листуватися з потенційними учасниками Акції та надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень, на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
8.9. Правила затверджені Замовником та діють протягом Періоду Акції.