Інформаційна лінія
0 800 30 30 07
Вхід

Офіційні правила й умови акції для учасників програми Mastercard Більше «Авіаквитки від Air Arabia»


 (далі — «Правила» й «Акція» відповідно)

 

1. ЗАМОВНИК І ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ

1.1. Замовником Акції є Представництво «МастерКард Юроп СА» в Україні (далі — Замовник), яке розташоване за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404а.

1.2. Виконавцем акції є SMARTLINE Group s.r.o. (далі — Виконавець), юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства Чеської Республіки, код реєстрації 24839167 за адресою: Prague 4 — KrZ, Czech Republic, Cercanska 619/3, 14000.

1.3. Для проведення Акції Замовник та/або Виконавець мають право залучати третіх осіб.

 

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

2.1. В Акції беруть участь повнолітні громадяни України, які є держателями карток міжнародної платіжної системи Mastercard® (далі – Картки) (окрім карток Maestro® емітованих банками України й іноземними банками), активованих до початку та/або в Період проведення Акції, та які повністю погоджуються з умовами цих Правил, здійснюючи Реєстрацію (далі — Учасники).

 

3. МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

3.1. Акцію проводять на всій території України, окрім території Автономної Республіки Крим і зони проведення Операції об’єднаних сил.

3.2. Загальний строк проведення Акції: із 15 квітня 2019 року до 31травня 2019 року включно (далі — Строк проведення Акції, Період Акції або Тривалість Акції).

  

4. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

4.1. Інформування про Правила Акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті bilshe.mastercard.ua (далі — Сайт) та за телефоном Гарячої лінії: 0 800 30 30 07 з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 19:00.

4.2. Виконавець/Замовник може вносити зміни до цих Правил в односторонньому порядку, розміщуючи Правила в новій редакції на Сайті. Якщо Учасник продовжує брати участь в Акції після внесення змін до Правил, його вважають таким, що прийняв такі зміни до Правил.

 

5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

5.1. Для участі в Акції треба:

5.1.1. Бути зареєстрованим на Сайті або протягом Періоду проведення Акції здійснити Реєстрацію на Сайті.

Під Реєстрацією мається на увазі виконання такого порядку дій:

5.1.1.1. заповнення відповідної реєстраційної форми для створення облікового запису на Сайті;

5.1.1.2. реєстрація першої Картки на Сайті (максимальна кількість Карток до реєстрації одним Учасником не може перевищувати 10 (десяти) одиниць).

5.1.2. Накопичити бали, використовуючи Картку, а саме здійснити оплату товарів/послуг у торгово-сервісній мережі/мережі Інтернет на загальну суму від 50,00 грн. (п’ятдесяти гривень 00 копійок) або більше одним чеком, з урахуванням ПДВ, або оплатити одну поїздку за допомогою Картки у громадському транспорті м. Києва (метрополітен, фунікулер, швидкісний трамвай) (далі – «Транзакція»). Кожна така Транзакція дорівнює 1 (одному) балу. За кожну Транзакцію на загальну суму від 50,00 грн (п’ятдесяти гривень 00 копійок), з урахуванням ПДВ, здійснені за допомогою смартфона або смарт-годинника, а також Транзакції при оплаті проїзду за допомогою смартфона або смарт-годинника у громадському транспорті м. Києва (метрополітен, фунікулер, швидкісний трамвай), Учаснику Акції нараховується 2 (два) бали.

5.1.3. Обміняти накопичені 10 (десять) балів на можливість взяти участь у розіграші Подарунка згідно п.6 цих Правил. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів. Кожен такий обмін балів підвищує шанс на виграш Подарунка Акції.

5.2. Учасниками Акції не визнають й не мають права брати участь в Акції:

5.2.1. особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;

5.2.2. особи, які не виконали умов цих Правил;

5.2.3. особи, які перебувають у трудових відносинах із Виконавцем;

5.2.4. чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпункті 5.2.3 цих Правил.

5.3. Виконавець/Замовник погодив, що має право усунути будь-кого з Учасників Акції від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником Акції цих Правил або встановлення факту умисного порушення Учасником Акції цих Правил.

5.4. Замовник/Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

5.5. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник і Виконавець Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

5.6. Ці Правила — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Виконавцем (або підрядником Виконавця) й Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Правил, здійснюючи Реєстрацію та фактично беручи участь в Акції. Учасник здійснює Реєстрацію й бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

5.7. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції у порядку, вказаному в п. 5.6 Правил, визнає й надає згоду на надання Виконавцю (його підрядникам) своїх персональних даних, а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Здійснивши Реєстрацію, Учасник надає добровільну й безумовну згоду на розміщення свого прізвища, імені та по батькові як Переможця Акції у соціальних мережах. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Виконавцю (його підрядникам) право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції та надання Гарантованого Подарунка, зокрема з метою утримання та сплати всіх податків і зборів. Через те, що опрацювання персональних даних Учасника здійснюють у зв’язку з виконанням договору, укладеного на умовах цих Правил, додаткової згоди Учасника на опрацювання його персональних даних не потрібно. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує і несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими. Учасник може відкликати свою згоду на опрацювання персональних даних, видаливши власний обліковий запис із Сайта.

 

6. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

6.1. Фонд Подарунків Акції складається з 5 (п’яти) сертифікатів на купівлю 2 (двох) квитків у Air Arabia* (далі — Подарунок).

* Під сертифікатами на купівлю 2 (двох) квитків у Air Arabia мається на увазі право отримати 2 (два) квитки за маршрутом Київ (Бориспіль) — Шарджа (Об’єднані Арабські Емірати) — Київ (Бориспіль) протягом одного календарного року з дати закінчення акції, а саме: 31 травня 2019 року.

6.2. Для того щоб забронювати безкоштовні авіаквитки, Учасник Акції зобов’язаний звернутися до найближчого офісу авіакомпанії Air Arabia за адресою, указаною в сертифікаті, або зателефонувати до контакт-центру (телефон довідки буде зазначено в сертифікаті).

6.2.1. Бронювання авіаквитків можливе не раніше, ніж за 7 (сім) днів до дати вильоту з метою отримання посадкових талонів.

6.2.2. Під час бронювання авіаквитків треба надати оригінал сертифіката (копії не приймають) разом з оригіналом закордонного паспорта Учасника Акції та супровідника. Квитки не можна передавати стороннім особам.

6.2.3. Оформлення квитків відбувається після погодження дати поїздки, яку не можна змінити після виписки посадкового талону.

6.2.4. Змінення маршруту заброньованих квитків неможливе.

6.2.5. Квитки не підлягають поверненню й не мають грошового еквіваленту.

6.2.6. Усі потрібні податки сплатить авіакомпанія Air Arabia під час бронювання.

6.2.7. Бронювання квитків за подарунковим сертифікатом неможливе в дати підвищеного попиту й високі сезони, і авіакомпанія визначає такі дати на свій розсуд.

6.3. Подарунки Акції мають бути призначені для особистого використання Учасником Акції та не можуть мати ознак рекламного чи комерційного замовлення.

6.4. Характеристики Подарункового Фонду Акції визначає Виконавець і Замовник на свій розсуд, вони можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Подарункового Фонду Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.

6.5. Замовник/Виконавець Акції залишає за собою право збільшити Фонд Подарунків Акції або включити в Акцію додаткові подарунки/призи/заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявних Подарунків Акції. Якщо такі зміни будуть, Виконавець/Замовник або залучені ними треті особи повідомляють про них у порядку, передбаченому в розділі 4 цих Правил.

6.6. Зобов’язання з оподаткування вартості Подарунків Акції забезпечує Виконавець відповідно до чинного законодавства України.

 

7. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

7.1. Протягом Періоду проведення Акції, але не раніше ніж 00:00 15квітня 2019 року чи після 23:59 31травня 2019 року за київським часом, кожен Учасник, зареєстрований на Сайті, може обміняти накопичені 10 (десять) балів на участь у розіграші Подарунків згідно з п. 6.1 цих Правил.

7.2. Визначення 5(п’ятьох) основних Учасників Акції та 10 (десятьох) резервних Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Подарунків, проводить Виконавець Акції в термін до 5 червня 2019 року серед усіх Учасників Акції, які виконали умови участі в Акції й відповідають цим Правилам, завдяки випадковому комп’ютерному вибору серед унікальних номерів Учасників, які було надано Замовником Акції (далі — База).

7.3. Резервні Учасники матимуть право отримати Подарунки Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від них Учасників Акції, яких було визначено як Переможців Акції, які отримають Подарунки Акції. Резервні переможці Акції матимуть право на одержання відповідного Подарунка Акції в порядку їх визначення Резервними переможцями Акції.

7.4. Виконавець зв’язується з Переможцями Акції за вказаним телефонним номером із метою інформування про перемогу в Акції й отримання усної згоди Переможців Акції на одержання Подарунків Акції. Кількість спроб зв’язатися з Переможцями Акції, на умовах Акції, не може бути більше як 3 (три) дзвінки протягом 1 (одного) робочого дня, що здійснюють у період з 9:00 до 18:00.

7.5. Результати визначення Переможців Акції, які отримають Подарунки Акції, після одержання ними Подарунків Акції вважатимуть остаточними та не підлягають оскарженню. Замовник/Виконавець Акції залишає за собою право повторного визначення Переможця Акції, який отримає Подарунок Акції, із Резервного Списку в разі підозри та/або виявлення фальсифікації під час участі в Акції з боку відповідного Переможця Акції.

7.6. Вручення Подарунків Акції Учасникам Акції, яких було визначено Переможцями Акції, здійснює Виконавець або залучені ними треті особи за електронною адресою, яку Сторони погодять під час телефонної розмови, зазначеної в п. 7 Правил, протягом 3 (трьох) робочих днів.

7.7. Учасник може отримати тільки 1 (один) Подарунок. Учасника, який отримав право на отримання Подарунка, вважають Переможцем Акції.

7.8. У разі відсутності в Переможця Акції можливості/бажання використати/отримати Подарунок Акції з причин, які не залежать від Замовника/Виконавця, Замовник/Виконавець не сплачує Переможцю Акції жодних компенсацій, пов’язаних із такою неможливістю використання/отримання Гарантованого Подарунка Акції. А отже, такий Подарунок переходить до загального Подарункового Фонду.

 

8. ІНШІ УМОВИ

8.1. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмову Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважають відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочень Акції, водночас така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

8.2. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Замовник. Рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.3. Виконавець/Замовник не несе відповідальності за неотримання Учасником Акції з причин, незалежних від Виконавця або Замовника, Заохочень Акції.

8.4. Виконавець і Замовник не несуть відповідальності за:

−     неотримання Учасником Акції Заохочення Акції з вини самого Учасника Акції;

−     за відмову Учасника Акції від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено жодної технічної невідповідності.

8.5. Під час проведення Акції чи після її закінчення Виконавець та/або Замовник не зобов’язаний листуватися з потенційними Учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення чи будь-яких інших подібних питань щодо цієї Акції.

8.6. Замовник Акції має право внести зміни до умов цих Правил, розмістивши нову редакцію правил на Сайті.