Інформаційна лінія
0 800 30 30 07
Вхід
Місяць нон-стоп шопінгу
Місяць нон-стоп шопінгу
Спеціальні пропозиції

Речей багато не буває! Беріть участь у щотижневому розіграші сертифікатів у брендові магазини та отримайте шанс виграти головний приз — шопінг у Києві разом зі стилістом.

 

Як скористатися пропозицією?

– Обмінюйте 10 балів на участь в акції.

– Щотижня вигравайте сертифікат на суму 500 грн в один з магазинів: LeBoutique, MakeUp, INTERTOP, O bag.

– Головний приз — шопінг у Києві на суму 10 000 грн разом зі стилістом.

 

Отримуйте більше разом із Mastercard Більше.

Пропозиція діє з 01.02.19 до 28.02.19 включно.

 

Офіційні правила

 

Переможці першого етапу:

Militskiy Vitaliy
Окуджава Артём
Коваленко Марія
Ovsiichuk Iryna
Сечко Марина
Андреєв Андрій
Корнелюк Богдан
Oleksiy Udovenko
Мельниченко Антон
Жебко Владимир
Horbunov Kostiantyn
шмідт Євген
Блакитний Костянтин
Zapsha Roman
Владімірова Оксана
Гущин Никита
Бельчев Cаша
Журавкова Наташа
Приходченко Иван
Платонов Сергій
Григор`єва Світлана
Власенко Марина
Зубрицкий Виталий
Клименко Александр Сергеевич
Долгий Анастасия

 

Переможці другого етапу:

Лебідь Роман
Веклич Каріна
Oleg Fedytskyy
Рокачук Марьяна
Kostyshyn Sviatoslav
Олексієвець Василь
Осіпкова Надія
Сокол Олена
Шинкаренко Дмитро
Бондаренко АНАТОЛИЙ
Stashuk Vadym
Демиденко ТЕТЯНА
Levkivsky Artem
Ковальчук Володимир
Федончук Лариса
Інюшина Ірина
Первишина Олена
Шимков Сергій
Подшивалова Вероніка
Минаев Илья
Бдюхина Юлия
Самкевич Софія
Гончаренко Христина
Иванченко Виталий
хмиль василий

 

Переможці третього етапу:

Розсуканий Вадим
Кононець Олена
Якимович Надія
Горбатих Андрій
Фесюк Андрій
Сокур Вікторія
Бєлов Денис
Шишлевский Виталий
Zdrobilko Andrey
Васянович Валентина Николаевна
Івченко Катерина
Панькович Христина
Чепулан Андрей
Таранець Наталія
Приходько Андрій
Єремеєв Василь
Торшхоева Людмила
Власенко Денис
Погорелый Дмитрий
Yakub Andriy
Subota Artem
Качковський Володимир
Chornenkyi Valerii
Черничка Максим
Колосовская Ирина Юрьевна

 

Переможці четвертого етапу:

Korbut Anton
Бугай Іван
Скрицький Дмитро
Аветов Юрий
Пилипенко Ольга
Шкуратько Роман
Рязанов Віктор
Кулібаба Денис
Сімчук Віктор
Фесенко Олексій
Івануса Юрій
Радоуцкий Константин
Kirov Yaroslav
шпак Евгения
Василенко Олексій
Kopka Sergii
Щир Олексій
Voropaieva Yana
Краснов Володимир
Кузьменко Андрій
Грицина Олег
Косс Наталя
Косинська Олена
Литвин Катя
Менжик Ярослав

 

 

Головний переможець:

Брильов Павло