Інформаційна лінія
0 800 33 24 12
Вхід

Більше
можливостей
для вашого бізнесу

Ви власник бізнесу і хочете, щоби про ваш товар чи послугу дізналося більше людей? Отримайте можливість розмістити свої пропозиції у програмі Mastercard Більше.

Для чого
ми це робимо?
Малий та середній бізнес – основа економіки країни. Мережа кав’ярень, товари для дому та відпочинку чи салон краси – перед різними бізнесами стоять схожі завдання: зробити так, аби більше людей дізналося про товари й послуги, залучити нових клієнтів і збільшити продажі.

Mastercard прагне допомогти підприємцям і пропонує більше можливостей для розвитку бізнесу.

Що саме
ми пропонуємо?
Для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні Mastercard відкриває можливості своєї маркетингової платформи Mastercard Більше. Ми пропонуємо локальному бізнесу представити свої товари чи послуги в онлайн-каталозі програми Mastercard Більше, а також на сторінках Mastercard у соціальних мережах.

Навіщо це
вашому бізнесу?
Завдяки розміщенню ваших пропозицій в онлайн-каталозі Mastercard Більше, ви отримаєте нову точку входу до потенційних клієнтів, а також можливість заявити про себе потужній аудиторії. Ми віримо, що це може стати додатковим поштовхом для розвитку вашого бізнесу.

Як взяти участь?
Розкажіть про вашу компанію, просто заповнивши анкету.

Експерти компанії Mastercard розглянуть усі заявки та оберуть нових партнерів програми Mastercard Більше, пропозиції яких з’являться в каталозі.

Заявки можна надсилати до кінця 2020 року.


Разом ми можемо більше!