Інформаційна лінія
0 800 30 30 07
Вхід

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Вирушайте на Каннський кінофестиваль 2019 з Masterсard»

(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

1. ЗАМОВНИК І ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ

1.1. Замовником Акції є Представництво «Мастеркард Юроп СА» в Україні (далі – «Замовник»), яке розташоване за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.

1.2. Виконавцем Акції є ТОВ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (далі – «Виконавець»), що розташоване за адресою: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2.

1.3. Партнером Акції є SmartlineGroups.r.o. (далі – «Партнер»), юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства Чеської Республіки, код реєстрації 24839167, за адресою: Prague4 – KrZ, CzechRepublic, Cercanska619/3, 14000.

 

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

2.1. В Акції беруть участь повнолітні громадяни України, які є держателями карток Platinum, WorldBlackEdition, WorldElite, емітованих банками України та іноземними банками, активованих до початку та/або в Період проведення Акції (далі – «Картки»), та які повністю погоджуються з умовами цих Правил, шляхом здійснення Реєстрації (далі – «Учасники»).

 

3. МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

3.1 Акція проводиться на всій території України, за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.

3.2 Період проведення Акції: з 15 лютого 2019 р. по 05 квітня 2019 р. включно (далі – «Період проведення Акції»).

 

4. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

4.1 Інформування про Правила Акції та зміни до них здійснюється на веб-сайті https://bilshe.mastercard.ua/(далі – «Сайт») та за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 30 07 з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00.

4.2 Виконавець/Замовник може вносити зміни до цих Правил в односторонньому порядку, шляхом розміщення Правил в новій редакції на Сайті. Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, він вважається таким, що прийняв такі зміни до Правил.

 

5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

5.1. Для участі в Акції необхідно:

5.1.1. Бути зареєстрованим на Сайті або протягом Періоду проведення Акції здійснити Реєстрацію на Сайті. Під Реєстрацією мається на увазі виконання такого порядку дій:

5.1.1.1. заповнення на Сайті відповідної реєстраційної форми для участі в Акції з наданням прямої згоди на участь в Акції та прийняттям Правил;

5.1.1.2. створення облікового запису на Сайті після реєстрації для участі в Акції;

5.1.1.3. реєстрація першої Картки на Сайті (максимальна кількість Карток до реєстрації одним Учасником не може перевищувати 10 одиниць).

5.1.2. Накопичити бали, використовуючи Картку, а саме: здійснити оплату товарів/послуг у торгово-сервісній мережі / мережі Інтернет на загальну суму від 50,00 грн (п’ятдесяти гривень 00 копійок) або більше ніж одним чеком, з урахуванням ПДВ, або оплатити одну поїздку за допомогою Картки у громадському транспорті м. Києва (метрополітен, фунікулер, швидкісний трамвай) (далі – «Транзакція»). Кожна така Транзакція дорівнює 1 (одному) балу. За кожну Транзакцію на загальну суму від 50,00 грн (п’ятдесяти гривень 00 копійок), з урахуванням ПДВ, здійснену за допомогою смартфона або смарт-годинника, а також Транзакцію під час оплати проїзду за допомогою смартфона або смарт-годинника в громадському транспорті м. Києва (метрополітен, фунікулер, швидкісний трамвай) Учаснику Акції нараховують 2 (два) бали.

5.1.3. Підтвердити участь, здійснивши замовлення за 0 (нуль) балів в особистому кабінеті.

5.2. Учасниками Акції не визнаються й не мають права брати участь в Акції:

5.2.1. особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;

5.2.2. особи, які не виконали умови цих Правил;

5.2.3. особи, які перебувають у трудових відносинах із Виконавцем;

5.2.4. чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених у підпункті 5.2.3. цих Правил.

5.3. Виконавець/Замовник узгодили, що мають право усунути будь-кого з Учасників Акції від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником Акції цих Правил або встановлення факту умисного порушення Учасником Акції цих Правил.

5.4. Замовник/Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

5.5. Участь в Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник і Виконавець Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

5.6. Прийняття Учасником умов цих Правил здійснюється шляхом здійснення Реєстрації та фактичної участі в Акції.

5.7. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції, у порядку вказаному в п. 5.6. Правил, визнає та надає згоду на надання Виконавцю (залученим ним третім особам) своїх персональних даних, а саме: прізвища, ім’я, по батькові. Здійснивши Реєстрацію, Учасник надає добровільну й безумовну згоду на розміщення власного прізвища, імені та по батькові як Переможець Акції на Сайті та веб-сайті https://www.bilshe.mastercard.ua,а також у соціальних мережах. Обробка персональних даних Учасника Акції здійснюється відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Виконавцю (залученим ним третім особам) право на обробку його персональних даних з метою забезпечення участі в Акції та надання Подарунка, в тому числі з метою утримання та сплати всіх податків і зборів. Через те, що обробка персональних даних Учасника здійснюється у зв’язку з виконанням договору, укладеного на умовах цих Правил, додаткової згоди Учасника на обробку його персональних даних не потрібно. Термін використання наданих персональних даних – безстроковий. Учасник Акції гарантує та несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані є добровільно наданими. Учасник може відкликати свою згоду на обробку персональних даних, видаливши власний обліковий запис із Сайту.

 

6. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

6.1. Подорож на Каннський кінофестиваль (м. Канни, Франція) на двох* – 1 (одна) шт. (далі – «Заохочення Акції»).

*Під «Подорожжю на Каннський кінофестиваль (м. Канни, Франція) на двох» мається на увазі сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до м. Канни, Франція на три дні (16.05.2019 року – 18.05.2019 року), під час проведення Каннського кінофестивалю, який відбудеться в місті Канни, на двох осіб (Переможець Акції та особа, яка супроводжує).

«Подорож на Каннський кінофестиваль (м. Канни, Франція) на двох» складається з двох частин, до яких входить:

1) Частина 1 (далі – «Частина 1»):

авіапереліт Київ (Україна) – Ніцца (Франція) – Київ (Україна) (квитки економ класу);

2) Частина 2 (далі – «Частина 2»):

трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (Канни, Франція);

проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок;

квитки на відвідування показу одного фільму згідно програми Каннського фестивалю 2019 року;

інші розважальні заходи, які визначаються на розсуд Замовника.

УВАГА! Для отримання Заохочення Акції Переможцю Акції та особі, яка супроводжує, потрібно мати біометричні паспорти для виїзду за кордон та/або відкриті візи шенгенської зони. У разі відсутності в Переможця Акції біометричного паспорта для виїзду за кордон або відкритої візи шенгенської зони, Замовник/Виконавець має право відмовити Переможцю Акції у врученні Заохочення Акції та передати право на отримання Заохочення Акції Резервному переможцю без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою!

6.2 Переможець Акції не може поділити Заохочення Акції на декілька частин, тобто має використати його за один раз, у строк з 16.05.2019 р. по 18.05.2019 р. включно.

6.3. Фонд Заохочень Акції обмежений і складає кількість, зазначену в п. 6.1. цих Правил.

6.4. Характеристики Заохочення Акції визначаються на розсуд Замовника/Виконавця та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах і можуть не виправдати очікувань Учасників Акції/Переможця Акції. Заміна Заохочення Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення Акції обміну й поверненню не підлягають.

6.5. Заохочення Акції має бути призначено для особистого використання Переможцем Акції та не може мати ознак рекламного чи комерційного замовлення.

6.6. Замовник/Виконавець Акції залишає за собою право збільшити/змінити Фонд Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові подарунки/призи/заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявних Заохочень Акції. Якщо такі зміни матимуть місце, Виконавець/Замовник або залучені ними треті особи повідомляють про них у порядку, передбаченому в розділі 4 цих Правил.

6.7. Замовник/Виконавець Акції не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Заохочення Акції Переможцем Акції після його одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатись наданим Заохоченням Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції, у тому числі під час реалізації Заохочення Акції.

6.8. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальності за перенесення та/або відміну авіарейсів.

6.9. Зобов'язання з оподаткування вартості Частини 1 Заохочення Акції забезпечує Виконавець, відповідно до чинного законодавства України.

6.10. Переможець Акції, отримуючи Заохочення Акції, усвідомлює, що:

- таке Заохочення Акції є доходом такого Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця Акції, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;

- отримання Заохочення Акції може вплинути на умови отримання Переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.

Переможець Акції самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Заохочення Акції, а також йому відомо про наслідки таких дій. Замовник/Виконавець/Банк не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Заохочення Акції.

 

7. УМОВИ Й ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

7.1 Протягом Періоду проведення Акції, але не раніше ніж 00:00 15 лютого 2019 р. чи після 23:59 05 квітня 2019 р. за київським часом, кожен Учасник, зареєстрований на Сайті, може прийняти участь в Акції здійснивши замовлення за 0 (нуль) балів в особистому кабінеті натискаючи «Беру участь».

7.2. Визначення 1 (одного) основного Переможця Акції та 10 (десяти) резервних Переможців Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення Акції, проводить Виконавець Акції до 10.04.2019 року серед усіх Учасників Акції, що виконали умови участі в Акції та відповідають цим Правилам, шляхом випадкового комп’ютерного вибору з бази Учасників, яка містить знеособлені дані Учасників Акції (номери контактних телефонів) і надається Партнером Акції Виконавцю в електронному вигляді (далі – «База»). Відповідальність за достовірність даних у Базі несе Партнер.

Результати визначення 1 (одного) основного Переможця Акції та 10 (десяти) Резервних переможців Акції фіксують у Протоколі визначення Переможців Акції, який складається в дату, вказану в п.7.2. цих Правил. Протокол визначення Переможців Акції має містити підписи усіх членів Комісії.

7.3.  Виконавець зв’язується з відповідним основним Переможцем Акції за вказаним телефонним номером, щоб проінформувати про перемогу в Акції та отримати усну згоду основного Переможця Акції на отримання Заохочення Акції. Кількість спроб зв’язатися з відповідним основним Переможцем Акції, на умовах Акції, не може бути більше ніж 3 (три) дзвінки протягом 2 (двох) робочих днів, що здійснюються в період з 9:00 до 18:00.

7.4. Результати визначення Переможців Акції, після одержання ними Заохочень Акції, вважатимуться остаточними та не підлягають оскарженню. Замовник/Виконавець Акції залишають за собою право повторного визначення Переможця Акції, який отримає Заохочення Акції, з Резервного Списку в разі підозри та/або виявлення фальсифікації під час участі в Акції з боку основного Переможця Акції.

7.5. Вручення Заохочення Акції основним Переможцям Акції здійснюється Виконавцем або залученими ним третіми особами за адресою, яку Сторони погодять під час телефонної розмови, згідно з п. 7.3. Правил, протягом 5-ти робочих днів з дати отримання від відповідного основного Переможця Акції документів, передбачених п. 7.6. Правил.

7.6. Для отримання Заохочення Акції Переможцям Акції необхідно протягом 2 (двох) робочих днів від дня, коли Виконавець Акції або уповноважені ним особи зв’яжуться з Переможцями Акції на умовах п. 7.4. Правил, надіслати Виконавцю або залученим ним третім особам скан-копії таких документів (своїх та особи, яка супроводжує) на електронну адресу n.savchin@adsapience.com:

паспорт громадянина України (всіх сторінок, де є записи);

реєстраційний номер облікової картки платника податків (довідка про присвоєння податкового номера);

копія закордонного паспорта громадянина України з відкритою візою шенгенської зони (залишковий термін дії має бути не меншим ніж одне календарне півріччя) або копія біометричного паспорта для виїзду за кордон;

ксерокопія інших документів, необxiдних для отримання Заохочення Акції, визначених Замовником/Виконавцем.

7.7. У разі відсутності в основного Переможця Акції можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника (у тому числі відсутність відкритої візи шенгенської зони в такого Учасника Акції та особи, яка супроводжує), Виконавець/Замовник не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного Списку, згідно з п.7.2. Правил.

7.8. У разі вiдсутностi у відповідного Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Заохочення Акції, згідно з умовами цих Правил, можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, Виконавець/Замовник не сплачують відповідному Резервному переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з Резервного Списку.

 

 

8. ІНШІ УМОВИ

8.1. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочень Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

8.2. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Замовник. При цьому рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.3. Виконавець/Замовник не несуть відповідальності за неотримання Учасником Акції з причин, незалежних від Виконавця або Замовника, Заохочень Акції.

8.4. Виконавець і Замовник не несуть відповідальності за:

неотримання Учасником Акції Заохочень Акції з вини самого Учасника Акції;

за відмову Учасника Акції від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено ніяких технічних невідповідностей.

8.5. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Виконавець та/або Замовник не зобов’язані листуватися з потенційними Учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення чи будь-яких інших подібних питань про цю Акцію.

8.6. Замовник Акції має право вносити зміни до умов цих Правил шляхом розміщення нової редакції правил на Сайті.