Інформаційна лінія
0 800 30 30 07
Вхід

Офіційні правила акції «90 днів поповнення мобільного телефону без комісії від Portmone.com»

1. Основні положення

 

1.1. Офіційними правилами (далі – Правила) акційної пропозиції для користувачів програми лояльності «Mastercard Більше» (далі – Акція) визначається порядок та умови проведення Акції.

1.2. Виконавцем Акції є компанія ТОВ «ФК МБК», з місцезнаходженням: 04080, вул. Новокостянтинівська, 18В, м. Київ.

1.3. Для проведення Акції Виконавець має право залучати третіх осіб.

1.4. Сайт Акції – Інтернет-сайт Акції за адресою в Інтернет: https://www.portmone.com.ua

1.5 Мобільний застосунок – офіційний застосунок Портмоне для пристроїв, що функціонують під управлінням операційних систем iOSта Android.

1.6 Промокод (далі – Промокод) – згенерований набір букв та цифр, після вводу яких на сайті чи в мобільному застосунку користувач стає учасником Акції та отримує вказані в пп 3.2.

 

2. Період проведення Акції

2.1. Загальний термін проведення Акції триває з 15листопада 2018 року до 31 січня 2019 року включно (надалі – Строк проведення Акції).

2.3. Акція діє на всій території України за виключенням території проведення операції Об’єднаних сил, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, селищ і сіл Донецької та Луганської областей) (надалі – Територія Акції).

 

3. Загальні умови проведення та участі в Акції

3.1. Учасниками Акції можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні фізичні особи – громадяни України, які являються користувачами сайту www.portmone.com.uaчи мобільного застосунку Портмоне.

3.1.1. Для того щоб взяти участь в Акції особі, яка відповідає вимогам пп 3.1 цих Правил, необхідно:

 • Завантажити мобільний застосунок Портмоне чи увійти до особистого кабінету на сайті portmone.com.ua;
 • Зареєструватись на сайті www.portmone.com.ua чи в мобільному застосунку Портмоне (стосується користувачів, які раніше не реєструвались на сайті чи в мобільному додатку);
 • Активувати унікальний промокод в розділі «Промокоди» мобільного застосунку Портмоне чи розділі «Бонуси та промокоди» сайту portmone.com.ua.

3.2. Після активації промокоду кожен учасник Акції може поповнювати мобільний телефон без комісії на сайті www.portmone.com.ua чи в мобільному застосунку Портмоне протягом 3 (трьох) місяців з моменту активації промокоду. Для запобігання комерційного використання Промокоду існують певні обмеження, а саме:

 • Промокод не діє, якщо сума поповнення менше 10 гривень;
 • Промокод не діє, якщо сума поповнення більше 700 гривень;
 • Ліміт на максимальну суму поповнення протягом однієї доби складає 700 гривень;
 • Ліміт на максимальну суму поповнення протягом дії Промокоду складає 1200 гривень.

 

 1. 3. Не можуть брати участь в Акції:
 2. 3.1. особи, які не відповідають вимогам п. 3.1 цих Правил;
 3. 3.2. особи, які ввели промокод в мобільному застосунку Портмоне в період чи на сайті portmone.com.ua, який не відповідає вимогам п.2.1 цих Правил;
 4. 4. Кожен Учасник Акції має право лише один раз активувати промокод.

 

4. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

4.1. Інформування щодо умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет-сайті https://www.portmone.com.ua                

Додаткова інформація щодо умов Акції надається протягом усього Періоду Акції за телефоном гарячої лінії Виконавця 044 200-09-02.

4.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Виконавцем протягом всього Строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений п. 4.1. Правил, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами та/або доповненнями до цих Правил.

 

5. Інші умови 

5.1.Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому такий Учасник Акції не має права на одержання від Виконавця будь-якої компенсації.

5.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Виконавцем.