Інформаційна лінія
0 800 33 24 12
Вхід

Правила проведення кешбек-акції з AliExpress

Ці умови містять правила, які регулюють проведення Акції (як визначено нижче), що організована банком та впроваджується Постачальником послуг (як визначено нижче).


Визначення 
"Відповідна Картка"
означає картку Mastercard, видану банком фізичній особі та зареєстровану у Програмі.

"Матеріалізована операція" означає операцію електронної торгівлі, розрахунок за якою було здійснено за допомогою Відповідної Картки.

"Учасник" означає особу, що відповідає критеріям, викладеним в розділі "Відповідні Учасники" нижче.

"Програма" означає програму лояльності, організовану банком, що передбачає просування безготівкових операцій.

"Акція" означає маркетингову ініціативу, здійснювану Постачальником послуг та спрямовану на покращення досвіду користувачів електронної торгівлі.

"Постачальник послуг" означає Товариство з обмеженою відповідальністю «ФРІ БРЕНД», код ЄДРПОУ 33348909, м. Київ, 04050, вул. Пимоненка, 13K.

"Тимчасово окуповані території" означає тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей, як визначено чинним законодавством України.

Відповідні Учасники
Участь у Акції можуть брати тільки громадяни України, які: (i) мають Відповідну Картку; (ii) зареєстровані до Програми; та (iii) віком старше 18 років.

Неповнолітні та особи з обмеженою дієздатністю можуть брати участь у Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Ні банк, ні Постачальник послуг не зобов'язані перевіряти здатність фізичної особи брати участь у Акції.

Відповідні Дії
Акція доступна щодо придбання Учасниками товарів та послуг, пропонованих відповідними підприємствами електронної торгівлі, через веб-сайт Програми.

Список доступних підприємств електронної торгівлі може змінюватися. Учасники будуть повідомлятись про зміни на сайті Програми.

Географічна доступність 
Акція проводиться на всій території України, крім АРК, м. Севастополя та Тимчасово окупованих територій.

Період проведення Акції
19 червня 2020 року - 31 грудня 2020 року.

Умови участі
Учасник повинен (i) увійти на веб-сайт Програми та (ii) перейти за посиланням на відповідний веб-сайт електронної торгівлі на свій вибір, щоб здійснити покупку у відповідного торгового підприємства. Учасник повинен переходити за таким посиланням щоразу, коли він / вона має намір здійснити відповідну покупку. 

Акція не сумується з будь-якими іншими спеціальними пропозиціями та знижками, що надаються відповідним підприємством електронної торгівлі.

Постачальник послуг несе відповідальність за сплату та звітування про будь-які податки, які можуть бути стягуватись у зв’язку з участю в Акції. 

Акція не підлягає: (i) передачі Учасником третій особі; (ii) накопиченню для збільшення суми кешбеку за інші придбання; або (iii) обміну на готівкові кошти та / або інші послуги.

Умови кешбеку
Учасник має право на відсоток кешбеку за кожну Матеріалізовану операцію, що сплачується Постачальником послуг:
Мобільні телефони — 2,3 %
Комп’ютерна периферія — 2,3 %
Планшети — 2,3 %
Комп’ютери (десктоп) — 2,3 %
Ноутбуки — 2,3 %
Аудіо- та відеоустаткування — 2,3 %
Пристрої зовнішнього зберігання інформації — 2,3 %
Пристрої внутрішнього зберігання інформації — 2,3 %
Аксесуари для мобільних телефонів — 6,9 %, для нового користувача AliExpress — 10,3%
Товари для дому — 6,9 %, для нового користувача AliExpress — 10,3%
Товари для саду — 6,9 %, для нового користувача AliExpress — 10,3%
Жіночий одяг — 6,9 %, для нового користувача AliExpress — 10,3%
Чоловічий одяг — 6,9 %, для нового користувача AliExpress — 10,3%
Дитячий одяг — 6,9 %, для нового користувача AliExpress — 10,3%
Решта категорій — 5,4 %
Електроніка з переліку брендових магазинів — 0,75 %

Кешбек розраховується відповідним підприємством електронної торгівлі виходячи з початкової ціни товару чи послуги. Постачальник послуг відшкодовує Учаснику відповідну суму у валюті відповідного карткового рахунку, використаного Учасником для розрахунку з торговим підприємством. 

Кешбек застосовується лише до ціни придбання, за вирахуванням місцевих податків, зборів за послуги та будь-яких інших застосовних комісій. 

Кешбек перераховується Постачальником послуг на Відповідну Картку протягом 62 календарних днів з дати покупки.

Відповідне торгове підприємство може виключити покупку з участі в Акції. У такому випадку Постачальник послуг повідомить Учасника з наданням обґрунтування такого рішення.

Ні банк, ні Постачальник послуг не несуть відповідальності за неотримання Учасником кешбеку внаслідок:
•    причин за межами їх контролю; та
•    провини Учасника.

Якщо кешбек не зарахований протягом 90 календарних днів з дати покупки з вищезазначених причин, він передається на благодійну допомогу. 

Конфіденційність даних
Особисті дані Учасників, що надаються торговому підприємству для придбання відповідних товарів або послуг, обробляються відповідно до законодавства, що застосовується до такої діяльності з електронної торгівлі. Учасникам рекомендується переглянути застосовну політику конфіденційності, де містяться умови такої обробки, розроблені кожним відповідним торговим підприємством. Банк не несе відповідальності за будь-яке нецільове використання таких даних, і всі відповідні претензії повинні подаватись торговому підприємству.

Особисті дані учасників обробляються Постачальником послуг відповідно до умов політики конфіденційності, що міститься на веб-сайті Програми. Зокрема, Учасникам рекомендується переглянути пункт 3 політики "Інформація, яку ми передаємо".

Інші положення
Банк може призупинити, скасувати або змінити Акцію в будь-який час, надавши попереднє повідомлення на веб-сайті Програми за 30 календарних днів. 

Якщо Учасник має будь-які претензії щодо товару чи послуги, придбаної у відповідного торгового підприємства, він / вона повинен подати запит такому  торговому підприємстві для вирішення. Ні банк, ні Постачальник послуг не несуть відповідальності за будь-які питання, пов'язані з якістю та / або доставкою відповідних товарів та послуг, придбаних Учасником. 

Ці умови регулюються законодавством України. Усі суперечки, пов'язані з участю в Акції, підпорядковуються юрисдикції відповідного українського суду.